Vujnović i Matek sjajni drugi na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske!

Ovaj vikend od 05.06. do 07.06. naši tenisači nastupili su na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske 2020.g. u organizaciji Teniskog kluba Jezero Osijek i Hrvatskog tenis saveza veterana (HTSV).

Od ukupno 8 predstavnika TK Orahovice najdalje su došli Vendi Vujnović i Mario Matek osvojivši druga mjesta u svojim kategorijama. Matek je od 8 prijavljenih u kategoriji 55+ godina izgubio u finalu 63 62.

Fantastičan rezultat ostvario je Vendi Vujnović u najjačoj kategoriji -35.godina i između 32 igrača okitio se isto srebrom izgubivši u finalu od Hummela 62 64.

Osim spomenutih rezultata 3.mjesto osvojio je Šafer s Vukušićem u kategoriji seniorskih parova i Medenica 3.mjesto u kategoriji 55+.

Ove 4 medalje naših tenisača samo su još jedan dokaz da se u Orahovici radi odlično i igra jedan od najboljih tenisa u Slavoniji i šire.